CHINA HOTELS: SELECTION OF 4000 CHINESE HOTELS English Simplified Chinese Traditional Chinese Italian Spanish Portuguese France Arab Japanese Greek    
Russian Germany Polish Korean Finland Vietnam Thai Turkish Indonesia Norwegian      
Anasayfa | Oteller | Uçuş | Hakkımızda | İletişim



Hotel Zhejiang Railway City Square Hotel, Hangzhou  

  OTEL HİZMETLERİ   ODA SERVİSİ



Anasayfa
>> Hangzhou Oteller >> Zhejiang Railway City Square Hotel, Hangzhou

Zhejiang Railway City Square Hotel, Hangzhou


Adres : No.8 Chengzhan Plaza, Shangcheng District, Hangzhou 310009, China

Yer :
Genel bilgi ve otelin yerinden ana uzaklıklar: Ana referans noktaları Zhejiang Railway City Square Hotel, Hangzhou otelinden şu kadar uzaklıktadır:

OTEL HİZMETLERİ :
Zhejiang Railway City Square Hotel, Hangzhou oteli yeterli bir yapıya sahiptir ve müşterilere şu hizmetleri sunmaktadır: Çok sayıda hizmet ve çok iyi derecede rahatlık çok rahat bir otel olan Zhejiang Railway City Square Hotel, Hangzhou otelinin önemli özellikleridir, Etkin bir iş merkezi ve seyahat edenler için çeşitli hizmetler Zhejiang Railway City Square Hotel, Hangzhou oteli tarafından sağlanmaktadır, Zhejiang Railway City Square Hotel, Hangzhou otelinde sağlık ve zindelik hizmetleri için ayrılmış geniş alanlar vardır, Zhejiang Railway City Square Hotel, Hangzhou otelinde müşterilere birçok çeşit eğlence sağlanmaktadır, Çok sayıda sportif aktivite Zhejiang Railway City Square Hotel, Hangzhou otelindeki geniş donanımlı alanlarda yapılabilir, Zhejiang Railway City Square Hotel, Hangzhou oteli müşterilerine restoranlarında Çin spesiyalleri ve uluslar arası spesiyaller sunar.


Otel resimleri Hotel Map

Varış tarihi Ayrılış tarihi Yetişkinler Çocuklar Döviz kuru
Show Calendar Show Calendar
Oda türü Lütfen oda sayısını seçiniz
Bunisess Twin Room × Kullanılabilir değildir !
Elaborate Single Room × Kullanılabilir değildir !
Elaborate Single Room × Kullanılabilir değildir !
Elaborate Single Room Prepay × Kullanılabilir değildir !
Elaborate Single Room Prepay × Kullanılabilir değildir !
Bunisess Twin Room × Kullanılabilir değildir !
Elaborate Single Room Prepay × Kullanılabilir değildir !
Elaborate Single Room Prepay × Kullanılabilir değildir !
Standard Twin Room × Kullanılabilir değildir !
Standard Twin Room × Kullanılabilir değildir !
Standard Twin Room Prepay × Kullanılabilir değildir !
Standard Twin Room × Kullanılabilir değildir !
Bunisess Twin Room Prepay × Kullanılabilir değildir !
Standard Twin Room Prepay × Kullanılabilir değildir !
Standard Twin Room × Kullanılabilir değildir !
Superior Twin Room × Kullanılabilir değildir !
Superior Twin Room Prepay × Kullanılabilir değildir !
Superior Twin Room × Kullanılabilir değildir !
Business Big Bed Room × Kullanılabilir değildir !
Business Big Bed Room × Kullanılabilir değildir !
Superior Twin Room Prepay × Kullanılabilir değildir !
Superior Twin Room × Kullanılabilir değildir !
Bunisess Twin Room Prepay × Kullanılabilir değildir !
Business Big Bed Room Prepay × Kullanılabilir değildir !
Business Big Bed Room × Kullanılabilir değildir !
Bunisess Twin Room Prepay × Kullanılabilir değildir !
Business Big Bed Room Prepay × Kullanılabilir değildir !
Elaborate Single Room Prepay × Kullanılabilir değildir !
Standard Twin Room Prepay × Kullanılabilir değildir !
Family Suite × Kullanılabilir değildir !
Family Suite × Kullanılabilir değildir !
Family Suite Prepay × Kullanılabilir değildir !
Family Suite Prepay × Kullanılabilir değildir !
Superior Suite × Kullanılabilir değildir !
Superior Suite × Kullanılabilir değildir !
Superior Suite Prepay × Kullanılabilir değildir !
Executive Suite × Kullanılabilir değildir !
Executive Suite no breakfast × Kullanılabilir değildir !
Executive Suite Prepay × Kullanılabilir değildir !
Executive Suite × Kullanılabilir değildir !

All room rates include service charge. All room rates are subject to change during the peak season. Any applicable surcharge will be confirmed at time of booking. Check-out time: 12:00 at noon. The hotel will only keep room till 18:00. Late arrival after 18:00 must be guaranteed by credit card. Extra bed :RMB100 per person.

Zhejiang Railway City Square Hotel, Hangzhou oteli referans noktalarına şu kadar uzaklıktadır: :
İstikamet: Chengzhan Train Station Yaklaşık 0.08km,
İstikamet: He Fangjie Wushan Square Yaklaşık 0.84km,
İstikamet: Si Ji Qing Clothing Market Yaklaşık 1.05km,
İstikamet: Southern Bus Station Yaklaşık 1.08km,
İstikamet: Yan'an Road Wulin Square Yaklaşık 3.54km,
İstikamet: Lei Feng Xi Zhao Yaklaşık 3.72km,
İstikamet: Zhejiang Provincial Museum Yaklaşık 3.79km,
İstikamet: Eastern Bus Station Yaklaşık 4.22km,
İstikamet: Su Di Chun Xiao Yaklaşık 4.25km,
İstikamet: Zhejiang World Trade Center Yaklaşık 4.73km,
İstikamet: Hangzhou Peace International Conference & Exhibition Center Yaklaşık 5.19km,
İstikamet: Hangzhou Huanglong Sports Center Yaklaşık 5.3km,
İstikamet: Hangzhou Botanical Garden Yaklaşık 5.34km,
İstikamet: The Imperial Grand Canal Yaklaşık 5.75km,
İstikamet: East Railway Station Yaklaşık 5.9km,
İstikamet: Hu Pao Meng Quan Yaklaşık 6.38km,
İstikamet: Hangzhou Liu He Pagoda Yaklaşık 7.22km,
İstikamet: Feilaifeng of Lingyin Temple in Hangzhou Yaklaşık 7.32km,
İstikamet: Western Bus Station Yaklaşık 9km,
İstikamet: North Bus Station Yaklaşık 10.52km,
İstikamet: Hangzhou World Leisure Expo Park Yaklaşık 11.32km,
İstikamet: Hangzhou Xixi national wetland park Yaklaşık 11.78km,
İstikamet: Zhejiang Sci Tech University Yaklaşık 18.51km,
İstikamet: Hangzhou Xiaoshan International Airport Yaklaşık 24.54km,

*** Mavi linke tıklayarak, aynı yere yakın diğer otelleri bulabilirsiniz

Zhejiang Railway City Square Hotel, Hangzhou

China Hotels ara China Hotels ara
Şehir
Varış tarihi
Show Calendar
Ayrılış tarihi
Show Calendar
Döviz kuru :
Yetişkinler
Çocuklar

İndirimli uçak biletleri, Çin'e ve Çin'den uçak biletleri Uçuş ara
Tek gidiş Gidiş-Dönüş
Ayrılan şehir
Varış yeri
Ayrılış tarihi
Dönüş tarihi

Other Cities Others China Cities
  • Pekin Oteller
  • Chengdu Oteller
  • Chongqing Oteller
  • Dali Oteller
  • Dongguan Oteller
  • Foshan Oteller
  • Canton Oteller
  • Guilin Oteller
  • Hangzhou Oteller
  • Harbin Oteller
  • HongKong Oteller
  • Kunming Oteller
  • Lijiang Oteller
  • Makao Oteller
  • Nanjing Oteller
  • Nanning Oteller
  • Ningbo Oteller
  • Qingdao Oteller
  • Sanya Oteller
  • Şangay Oteller
  • Shenyang Oteller
  • Shenzhen Oteller
  • Suzhou(Jiangsu) Oteller
  • Tiençin Oteller
  • Urumqi Oteller
  • Wenzhou Oteller
  • Wuhan Oteller
  • Xiamen Oteller
  • Xian Oteller
  • Yangshuo Oteller
  • Zhuhai Oteller





  • | Anasayfa | Oteller | Uçuş | Hakkımızda | İletişim | Gizlilik |
    Çin'de otel rezervasyon Merkezimiz müşteri memnuniyetini ön planda tutar: yorumlarınızı (ingilizce olarak) Bize Ulaşın'a gönderiniz İletişim
    Kendi otellerini sisteme dahil etmek isteyen yöneticiler bizimle bağlantıya şu linkten geçebilirler: Otel ekle İletişim
    Copyright © 2001-2020, ChinaHotels.org. Çin'de otel rezervasyonları, en düşük ücretler garanti edilir