CHINA HOTELS: SELECTION OF 4000 CHINESE HOTELS English Simplified Chinese Traditional Chinese Italian Spanish Portuguese France Arab Japanese Greek    
Russian Germany Polish Korean Finland Vietnam Thai Turkish Indonesia Norwegian      
Etusivu | Hotellit | Lennot | Tietoja yrityksestä | Ota yhteyttä



Hotel Zhejiang Railway City Square Hotel, Hangzhou  

  HOTELLIPALVELU   HUONEPALVELU



Etusivu
>> Hangzhou Hotellit >> Zhejiang Railway City Square Hotel, Hangzhou

Zhejiang Railway City Square Hotel, Hangzhou


Osoite : No.8 Chengzhan Plaza, Shangcheng District, Hangzhou 310009, China

Sijainti :
Yleistä tietoa sekä tärkeimmät etäisyydet hotellin Zhejiang Railway City Square Hotel, Hangzhou sijaintiin nähden: Tärkempien kohteiden etäisyydet Zhejiang Railway City Square Hotel, Hangzhou -hotellista:

HOTELLIPALVELU :
Hotelli Zhejiang Railway City Square Hotel, Hangzhou on rakenteeltaan erinomainen ja tarjoaa asiakkaalle nämä palvelut: Korkealaatuiset ja monipuoliset palvelut ovat mukavan Zhejiang Railway City Square Hotel, Hangzhou -hotellin tunnusmerkki, Tehokas Business Center ja monipuoliset liikematkapalvelut löytyvät hotellista Zhejiang Railway City Square Hotel, Hangzhou, Zhejiang Railway City Square Hotel, Hangzhou -hotellissa on järjestetty suuret tilat terveys- ja hyvinvointipalveluille, Zhejiang Railway City Square Hotel, Hangzhou -hotelli pitää huolta siitä, että asiakkaalla on monenlaista ajanvietettä, Lukuisia liikuntamuotoja voi harrastaa Zhejiang Railway City Square Hotel, Hangzhou -hotellin hyvin varustelluissa tiloissa, Zhejiang Railway City Square Hotel, Hangzhou -hotelli tarjoaa asiakkailleen kiinalaisia ja kansainvälisiä erikoisherkkuja ravintoloissaan.


Hotellin kuva Hotel Map

Tulopäivä Lähtöpäivä Aikuisia Lapsia Valuutta
Show Calendar Show Calendar
Huonetyyppi Valitse huoneiden lukumäärä

All room rates include service charge. All room rates are subject to change during the peak season. Any applicable surcharge will be confirmed at time of booking. Check-out time: 12:00 at noon. The hotel will only keep room till 18:00. Late arrival after 18:00 must be guaranteed by credit card. Extra bed :RMB100 per person.

Zhejiang Railway City Square Hotel, Hangzhou -hotellin etäisyys tärkeimmistä kohteista: :
Kohteeseen Chengzhan Train Station Noin 0.08km,
Kohteeseen He Fangjie Wushan Square Noin 0.84km,
Kohteeseen Si Ji Qing Clothing Market Noin 1.05km,
Kohteeseen Southern Bus Station Noin 1.08km,
Kohteeseen Yan'an Road Wulin Square Noin 3.54km,
Kohteeseen Lei Feng Xi Zhao Noin 3.72km,
Kohteeseen Zhejiang Provincial Museum Noin 3.79km,
Kohteeseen Eastern Bus Station Noin 4.22km,
Kohteeseen Su Di Chun Xiao Noin 4.25km,
Kohteeseen Zhejiang World Trade Center Noin 4.73km,
Kohteeseen Hangzhou Peace International Conference & Exhibition Center Noin 5.19km,
Kohteeseen Hangzhou Huanglong Sports Center Noin 5.3km,
Kohteeseen Hangzhou Botanical Garden Noin 5.34km,
Kohteeseen The Imperial Grand Canal Noin 5.75km,
Kohteeseen East Railway Station Noin 5.9km,
Kohteeseen Hu Pao Meng Quan Noin 6.38km,
Kohteeseen Hangzhou Liu He Pagoda Noin 7.22km,
Kohteeseen Feilaifeng of Lingyin Temple in Hangzhou Noin 7.32km,
Kohteeseen Western Bus Station Noin 9km,
Kohteeseen North Bus Station Noin 10.52km,
Kohteeseen Hangzhou World Leisure Expo Park Noin 11.32km,
Kohteeseen Hangzhou Xixi national wetland park Noin 11.78km,
Kohteeseen Zhejiang Sci Tech University Noin 18.51km,
Kohteeseen Hangzhou Xiaoshan International Airport Noin 24.54km,

*** Napsauttamalla sinisiä linkkejä voit löytää muita hotelleja saman kohteen läheltä

Zhejiang Railway City Square Hotel, Hangzhou

Etsi hotelleja Kiinassa Etsi hotelleja Kiinassa
Kaupunki
Tulopäivä
Show Calendar
Lähtöpäivä
Show Calendar
Valuutta :
Aikuisia
Lapsia

Lentolippuja edullisin hinnoin, lentoja ja lentolippuja Kiinaan ja Kiinasta Etsi lento
Vain meno Meno-paluu
Lähtökaupunki
Kohde
Lähtöpäivä
Paluupäivä

Other Cities Others China Cities
  • Peking Hotellit
  • Chengdu Hotellit
  • Chongqing Hotellit
  • Dali Hotellit
  • Dongguan Hotellit
  • Foshan Hotellit
  • Kanton Hotellit
  • Guilin Hotellit
  • Hangzhou Hotellit
  • Harbin Hotellit
  • HongKong Hotellit
  • Kunming Hotellit
  • Lijiang Hotellit
  • Macau Hotellit
  • Nanjing Hotellit
  • Nanning Hotellit
  • Ningbo Hotellit
  • Qingdao Hotellit
  • Sanya Hotellit
  • Shanghai Hotellit
  • Shenyang Hotellit
  • Shenzhen Hotellit
  • Suzhou(Jiangsu) Hotellit
  • Tianjin Hotellit
  • Urumqi Hotellit
  • Wenzhou Hotellit
  • Wuhan Hotellit
  • Xiamen Hotellit
  • Xian Hotellit
  • Yangshuo Hotellit
  • Zhuhai Hotellit





  • | Etusivu | Hotellit | Lennot | Tietoja yrityksestä | Ota yhteyttä | Yksityisyydensuoja |
    Hotellivarauspalvelumme pitää huolta asiakkaittensa tyytyväisyydestä: ole hyvä ja anna palautetta (englanniksi) sivulla Ota yhteyttä
    Hotellinjohtajat, jotka haluavat lisätä hotellinsa palveluumme, voivat ottaa yhteyttä sivulla: Ota yhteyttä
    Copyright © 2001-2023, ChinaHotels.org. Hotellivaraukset Kiinassa, Taatusti edullisimmat hinnat